از زمان های قدیم از ماساژ به عنوان یک راه درمانی و لاغری استفاده میشده. اصول و روشی که در هر نوع از ماساژ ها به کار برده میشود برای درمان هر یک از بیماری ها میتواند موثر باشد اما مهمترین تاثیری که میتواند ماساژ برجای بگذارد این است که به صورت طبیعی باعث شکسته شدن چربی ها و آب شدن آن ها میشود.لاغری با ماساژ یکی از روش های موثر لاغری میباشد

لاغری با ماساژ

در سالن لاغری در غرب تهران تک باربی همین خدمات ارائه شده و انتظار شما میتواند کاهش سایز بین 2 تا 3 سایز در فاصله کوتاه باشد.

چند روش برای لاغری با ماساژ وجود دارد که به آن اشاره میکنیم.

 

لاغری شکم و پهلو با ماساژ لاغری

 

لاغری کردن شکم و پهلو دغدغه اصلی برخی به شمار میآید چرا که آب کردن این قسمت برای برخی کابوس است. در این روش ضربات کوچک اما پیوسته به وسیله ماسور وارد میشود این کار باعث شکسته شدن چربی ها میشود. شکم که بیشتر آن از چربی تشکیل شده بعد از مالیدن روغن و یک ماساژ اصولی بعد از تعدادی از جلسات به اندازه 2 تا 6 میلیمتر از ضخامت چربی شما را کم میکند و بعد از یک دوره میتواند شمارا به سایز دلخواه برساند.

ماساژ لاغری

البته باید گفت این روش به تنهایی موثیر نبوده و باید با دستگاه همراه باشد که در پایین به آن اشاره شده

 

جی فایو فارادیک و بادی رپ دستگاه لاغری به وسیله ماساژ

 

این دستگاه ها هر یک توانایی انجام قسمتی از لاغری شمارا به عهده دارد مثلا فارادیک در صورتی که قسمت هایی از بدنتان که به عضله تبدیل شده و آب کردن آنها سخت است به وسیله فارادیک شکسته میشود. درباره فارادیک بیشتر بدانید

جی فایو هم میتواند بع از اتمام کار برای از بین رفتن سلولیت های بدن به کار بیاید

لاغری شکم و پهلو با ماساژ لاغری

 

بادی رپ روشی برای لاغری سریع با استفاده از ماده جلبک دریایی میباشد. روش بادی رپ برای لاغری چیست ؟

 

تاثیر تغذیه در لاغری به وسیله ماساژ لاغری

 

اگر فکر کنید که بدون یک رژیم اصولی و درست میتوانید به وزن و سایز دلخواه برسید اشتباه میکنید

در صورت اینکه میزان کالری روزانه شما بیشتر از میزان مصرفی با شد هر چقدر هم شما فعالیت و ماساژ لاغری دریافت کنید بی تاثیر خواهد بود و در بهترین حالت به مدت کمی پایدار خواهد ماند.

دسته‌ها: اخبار لاغری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *